Samolepicí plastické etikety

Samolepicí plastické etikety
Výroba plastických samolepek na zakázku

3D samolepicí etikety

Sériová výroba samolepících etiket, tvz. logoprintů, je jednou ze základních možností realizace 3D samolepek. Logoprinty atraktivním vzhledem pomáhají zviditelnění obsahu samolepky – firemního loga, značky výrobku nebo grafického obsahu – a hodí se k označování výrobků, strojů a přístrojů, výpočetní techniky, automobilů apod. Ačkoliv má technologie výroby 3D etiket jisté hranice možností, nejste limitováni ani tvarem, ani materiálem, ani barevností. V podstatě lze zrealizovat cokoliv a díky UV stálosti barev i s dlouhou životností.

3D etikety jsou při větších počtech vyráběny v arších velikosti cca A4 (210 x 297 mm – na následujícím obrázku vidíte úpravu tiskového archu), v menších počtech nebo u velkých etiket jsou vyráběny i kusově. Díky 3D technologii lze vyrobit téměř jakýkoliv tvar (viz. PŘÍPRAVA DAT).

Ukázka přípravy archu samolepek

Připravované archy samolepek musí mít tyto minimální rozpaly.

Samolepící plastické 3D etikety lze lepit ideálně na veškeré rovné nebo mírně zahnuté hladké a nesavé povrchy. U strukturovaných nebo porézních materiálů je nutné použít kvalitnější podkladové fólie s vysokou lepivostí, avšak ani tak není zaručena stoprocentní přilnavost etikety k takovému povrchu. Dbejte, prosím, na to, abyste měli přesné informace o polepovaném povrchu a nedocházelo tak ke zbytečným komplikacím při lepení.


Zadat poptávku

Nevíte jak připravit data k výrobě 3D samolepek!

Návod na přípravu dat

Nejčastější dotazy:

Zákazníky nijak neomezujeme a v podstatě, když si to zákazník přeje a je ochoten to zaplatit, jsme schopni vyrobit i jeden kus 3D samolepky. Limitujícím faktorem je opravdu jenom cena - s menším počtem kusů stoupá jednotková cena 3D samolepek. Na veškeré poptávky vytváříme samostatné kalkulace, realizaci provádíme po schválení kalkulace a zaslání objednávky.

Základem každé 3D samolepky, tzv. logoprintu, je samolepící fólie o specifické životnosti lepidla. Zatímco pro interiérové aplikace se používají fólie o životnosti 3-5 let, pro exteriér je vhodné použít fólie s delší životností lepidla. Ačkoliv je běžným základem bílá PVC fólie, lze pro efekt používat chromové, karbonové nebo metalické materiály - zákazníkům se snažíme vždy vyjít vstříc. Papírová samolepka se jako podklad nikdy nevyužívá.

Samozřejmě. Ve většině případů se podkladová fólie potiskuje digitální technologií s vysokým rozlišení a UV stabilitou barev, avšak lze využít i jinou tiskovou techniku. Vše je závislé na počtu kusů, na délce životnosti etikety a tím tedy i na zvoleném materiálu.

Samozřejmě ano, rádi zpracujeme i vámi dodané samolepky. Nesmíte však zapomenout, že vše je důležité domluvit dopředu, a že dodané samolepky musejí mít přesné náležitosti a musí být na stejných arších. Pakliže si budete podklady tisknout sami, rádi se s vámi na přípravě domluvíme. Kontaktujte nás!

Samolepka je sice ohebná, avšak neměla by být umístěna na příliš tvarovaném povrchu a neměla by být dlouhodobě mechanicky namáhána. V případě nedodržení správné aplikace hrozí díky neustálému pnutí vrchního materiálu odlepení samolepky od podkladu, v horším případě může dojít i k prasknutí 3D povrchu a tím tedy i nevratnému poškození. Obecně také platí, že čím je samolepka starší, tím tvrdší je 3D povrch a samolepka je hůře tvarovatelná.

Dodáváme jak firemním tak koncovým zákazníkům - vlastně to příliš nerozlišujeme. Stejně tak nerozlišujeme velikost zákazníka - stejně pracná je pro nás výroba jedné samolepky nebo série desítek či stovek kusů.

Veškeré zakázky se snažíme expedovat do 7 pracovních dnů ode dne objednávky, resp. ode dne připsání zálohy na náš účet. Může však nastat situace, kdy je složitější pracnost, máme plné kapacity nebo kdy se jedná o tak velkou sérii, že ji nelze za udanou časovou jednotku expedovat - zákazníka o této skutečnosti vždy dopředu a včas uvědomíme. Zboží zasíláme na dobírku Českou poštou.

V podstatě ano. Plastické samolepky vyrábíme téměř výhradně na zakázku z dodaných nebo námi zpracovaných podkladů.

Galerie plastických etiket

Nechte se inspirovat galerií zakázkových prací plastických 3D samolepek na míru

Poptávka na plastické etikety

Využijte zcela nezávazný zakázkový formulář určený k výrobě plastických 3D samolepek

Poptávka je zcela nezávazná, jejím odesláním se nezavazujete k její realizaci. Vyhrazujeme si právo předem odmítnout nebo změnit výrobu poptávaných samolepek z důvodu technické náročnosti výroby, špatně zvolených nebo příliš malých rozměrů, špatně zvoleného materiálu a dalších možných příčin.