Firemní 3D loga

Firemní 3D loga
Výroba plastických samolepek na zakázku

Firemní 3D loga

Atraktivní vzhled 3D samolepek pomáhá zlepšovat zapamatovatelnost firemních log a symbolů. Pro výrobu lze využít jakýkoliv materiál z nabídky, který lze potisknout v podstatě libovolnou tiskovou technikou. Ať už potřebujete zvýraznit firemní loga na strojích, zařízeních, v informačních systémech nebo obalech, je pro vás technologie výroby 3D samolepek tou nejvhodnější.

Podle potřeb zákazníka lze zhotovit 3D samolepící loga v několika variantách. Vše je závislé na tom, kam se budou firemní loga lepit a co se od výsledného efektu po nalepení čeká. K dispozici jsou následující varianty:

  • tištěné plastické etikety pravidelných tvarů
  • tvarované plastické etikety
  • 3D loga a firemní symboly
Shora: tištěné plastické etikety pravidelných tvarů, tvarované plastické etikety, 3D loga firemní a symboly

Ukázky možné realizace firemních log.

Způsob realizace záleží na zpracování a velikosti loga. Obecně platí – čím menší a složitější logo chcete vyrobit ve 3D provedení, tím méně možností výroby máte k dispozici. Způsob realizace vychází z informací na stránce PŘÍPRAVA DAT.


Zadat poptávku

Nevíte jak připravit data k výrobě 3D samolepek!

Návod na přípravu dat

Nejčastější dotazy:

Zákazníky nijak neomezujeme a v podstatě, když si to zákazník přeje a je ochoten to zaplatit, jsme schopni vyrobit i jeden kus 3D samolepky. Limitujícím faktorem je opravdu jenom cena - s menším počtem kusů stoupá jednotková cena 3D samolepek. Na veškeré poptávky vytváříme samostatné kalkulace, realizaci provádíme po schválení kalkulace a zaslání objednávky.

Základem každé 3D samolepky, tzv. logoprintu, je samolepící fólie o specifické životnosti lepidla. Zatímco pro interiérové aplikace se používají fólie o životnosti 3-5 let, pro exteriér je vhodné použít fólie s delší životností lepidla. Ačkoliv je běžným základem bílá PVC fólie, lze pro efekt používat chromové, karbonové nebo metalické materiály - zákazníkům se snažíme vždy vyjít vstříc. Papírová samolepka se jako podklad nikdy nevyužívá.

Samozřejmě. Ve většině případů se podkladová fólie potiskuje digitální technologií s vysokým rozlišení a UV stabilitou barev, avšak lze využít i jinou tiskovou techniku. Vše je závislé na počtu kusů, na délce životnosti etikety a tím tedy i na zvoleném materiálu.

Samozřejmě ano, rádi zpracujeme i vámi dodané samolepky. Nesmíte však zapomenout, že vše je důležité domluvit dopředu, a že dodané samolepky musejí mít přesné náležitosti a musí být na stejných arších. Pakliže si budete podklady tisknout sami, rádi se s vámi na přípravě domluvíme. Kontaktujte nás!

Samolepka je sice ohebná, avšak neměla by být umístěna na příliš tvarovaném povrchu a neměla by být dlouhodobě mechanicky namáhána. V případě nedodržení správné aplikace hrozí díky neustálému pnutí vrchního materiálu odlepení samolepky od podkladu, v horším případě může dojít i k prasknutí 3D povrchu a tím tedy i nevratnému poškození. Obecně také platí, že čím je samolepka starší, tím tvrdší je 3D povrch a samolepka je hůře tvarovatelná.

Dodáváme jak firemním tak koncovým zákazníkům - vlastně to příliš nerozlišujeme. Stejně tak nerozlišujeme velikost zákazníka - stejně pracná je pro nás výroba jedné samolepky nebo série desítek či stovek kusů.

Veškeré zakázky se snažíme expedovat do 7 pracovních dnů ode dne objednávky, resp. ode dne připsání zálohy na náš účet. Může však nastat situace, kdy je složitější pracnost, máme plné kapacity nebo kdy se jedná o tak velkou sérii, že ji nelze za udanou časovou jednotku expedovat - zákazníka o této skutečnosti vždy dopředu a včas uvědomíme. Zboží zasíláme na dobírku Českou poštou.

V podstatě ano. Plastické samolepky vyrábíme téměř výhradně na zakázku z dodaných nebo námi zpracovaných podkladů.

Galerie firemních 3D log

Nechte se inspirovat galerií zakázkových prací plastických 3D samolepek na míru

Poptávka na firemní loga

Využijte zcela nezávazný zakázkový formulář určený k výrobě plastických 3D samolepek

Poptávka je zcela nezávazná, jejím odesláním se nezavazujete k její realizaci. Vyhrazujeme si právo předem odmítnout nebo změnit výrobu poptávaných samolepek z důvodu technické náročnosti výroby, špatně zvolených nebo příliš malých rozměrů, špatně zvoleného materiálu a dalších možných příčin.