Výroba 3D samolepek

Dostupné druhy 3D samolepek

Samolepicí etikety

Samolepicí etikety

Sériová výroba samolepících etiket, tvz. logoprintů, je jednou ze základních možností realizace 3D samolepek. Logoprinty atraktivním vzhledem pomáhají zviditelnění obsahu.

Písmena a nápisy

Písmena a nápisy

Pro ty, kteří potřebují vytvářet monogramy, krátké nápisy, samostatná písmenná nebo číselná značení (např. čísla popisná), máme připravenou ucelenou sadu písmen.

Firemní 3D loga

Firemní 3D loga

Atraktivní vzhled 3D samolepek pomáhá zlepšovat zapamatovatelnost firemních log a symbolů. Pro výrobu lze využít jakýkoliv materiál z nabídky, který lze potisknout.

WWW adresy

WWW adresy

Mezi další sortiment patří výroba plastických 3D samolepek s WWW adresou. Netradiční vzhled a provedení samolepky jsou zárukou, že samolepka nebude přehlížena.

Piktogramy

Piktogramy

Pro lepší vnímání samolepek s bezpečnostními informacemi nebo samolepek s piktogramy je 3D plastický povrch jako dělaný. Nejen, že lze na tyto informační sdělení použít.

Dekorační prvky

Dekorační prvky

3D samolepky lze využít také jako dekorační doplňky do interiérů automobilů nebo třeba jako decentní prvek na tiskoviny. Specialitou jsou pak plastické doplňky na textil.

Speciality

Speciality

U 3D samolepek, tedy logoprintů, lze také vyrobit určité speciality a tím ještě více zvýraznit již tak atraktivní vzhled plastických nálepek. I když by se mohlo zdát, že možnosti.