WWW adresy na auta

Samolepicí WWW adresy
Výroba plastických samolepek na zakázku

Plastické WWW adresy na auta

Mezi další sortiment patří výroba plastických 3D samolepek s WWW adresou. Netradiční vzhled a provedení samolepky jsou zárukou, že samolepka nebude přehlížena. Provedení těchto WWW samolepek je velmi rozmanité – většinou jsou vyřezávány z barevných fólií, oblíbený je také chrom nebo škrábaný hliník, lze je však bez problémů tisknout společně s logem nebo firemním maskotem a vytvořit tak nový identifikační symbol firmy.

Užití těchto samolepek vidíme především v označování firemních automobilů a v propagaci webových projektů, kdy 3D efekt a netradiční design samolepky zajistí nepřehlédnutelnost. Samolepící WWW adresy obvykle vytváříme v jednom kuse pomocí kontury – samolepka tak získá nepravidelný tvar a nepravidelný 3D povrch. Písmena uprostřed kontury jsou tzv. dutá, prořezaná do materiálu a po nalepení je tedy skrz ně vidět barva podkladu. Sílu kontury, stejně tak její tvar ze libovolně měnit – na následujícím náhledu vidíte 3 velikosti písma spojené dohromady v jeden celek, který nepůsobí vizuálně rušivě.

Ukázka způsobu realizace WWW adresy na samolepce

Ukázka způsobu užití kontury - písmena uvnitř jsou dutá a prosvítá skrz ně barva podkladu.

Pro realizaci je také možné použít samostatná písmena. I když standardně disponujeme upravenou znakovou sadou obsahující velká a malá písmena, některé znaky (@, !, #, atp.) a číslice, ze kterých je obsah webové adresy složen, neznamená to, že jste volbou písma omezování. Můžete si zvolit svůj firemní font nebo své oblíbené písmo a bude-li splňovat podmínky, které najdete na straně PŘÍPRAVA DAT, rádi vám z něj samolepící webové adresy vyrobíme. Pro výrobu můžeme použít jakýkoliv ze samolepících materiálů (více informací na straně MATERIÁLY).

Ukázka standardní znakové sady

Speciálně upravené písmo pro výrobu 3D textů.

Samozřejmostí je výroba samolepících WWW adres tiskem, a to na libovolný materiál z naší nabídky. Samolepky lze opět zhotovit v nepravidelném tvaru kontury nebo z nich udělat logoprinty pravidelných tvarů. Je jen na vás, pro co se rozhodnete.


Zadat poptávku

Nevíte jak připravit data k výrobě 3D samolepek!

Návod na přípravu dat

Nejčastější dotazy:

Zákazníky nijak neomezujeme a v podstatě, když si to zákazník přeje a je ochoten to zaplatit, jsme schopni vyrobit i jeden kus 3D samolepky. Limitujícím faktorem je opravdu jenom cena - s menším počtem kusů stoupá jednotková cena 3D samolepek. Na veškeré poptávky vytváříme samostatné kalkulace, realizaci provádíme po schválení kalkulace a zaslání objednávky.

Základem každé 3D samolepky, tzv. logoprintu, je samolepící fólie o specifické životnosti lepidla. Zatímco pro interiérové aplikace se používají fólie o životnosti 3-5 let, pro exteriér je vhodné použít fólie s delší životností lepidla. Ačkoliv je běžným základem bílá PVC fólie, lze pro efekt používat chromové, karbonové nebo metalické materiály - zákazníkům se snažíme vždy vyjít vstříc. Papírová samolepka se jako podklad nikdy nevyužívá.

Samozřejmě. Ve většině případů se podkladová fólie potiskuje digitální technologií s vysokým rozlišení a UV stabilitou barev, avšak lze využít i jinou tiskovou techniku. Vše je závislé na počtu kusů, na délce životnosti etikety a tím tedy i na zvoleném materiálu.

Samozřejmě ano, rádi zpracujeme i vámi dodané samolepky. Nesmíte však zapomenout, že vše je důležité domluvit dopředu, a že dodané samolepky musejí mít přesné náležitosti a musí být na stejných arších. Pakliže si budete podklady tisknout sami, rádi se s vámi na přípravě domluvíme. Kontaktujte nás!

Samolepka je sice ohebná, avšak neměla by být umístěna na příliš tvarovaném povrchu a neměla by být dlouhodobě mechanicky namáhána. V případě nedodržení správné aplikace hrozí díky neustálému pnutí vrchního materiálu odlepení samolepky od podkladu, v horším případě může dojít i k prasknutí 3D povrchu a tím tedy i nevratnému poškození. Obecně také platí, že čím je samolepka starší, tím tvrdší je 3D povrch a samolepka je hůře tvarovatelná.

Dodáváme jak firemním tak koncovým zákazníkům - vlastně to příliš nerozlišujeme. Stejně tak nerozlišujeme velikost zákazníka - stejně pracná je pro nás výroba jedné samolepky nebo série desítek či stovek kusů.

Veškeré zakázky se snažíme expedovat do 7 pracovních dnů ode dne objednávky, resp. ode dne připsání zálohy na náš účet. Může však nastat situace, kdy je složitější pracnost, máme plné kapacity nebo kdy se jedná o tak velkou sérii, že ji nelze za udanou časovou jednotku expedovat - zákazníka o této skutečnosti vždy dopředu a včas uvědomíme. Zboží zasíláme na dobírku Českou poštou.

V podstatě ano. Plastické samolepky vyrábíme téměř výhradně na zakázku z dodaných nebo námi zpracovaných podkladů.

Galerie samolepící adresy

Nechte se inspirovat galerií zakázkových prací plastických 3D samolepek na míru

Poptávka na plastické WWW adresy

Využijte zcela nezávazný zakázkový formulář určený k výrobě plastických 3D samolepek

Poptávka je zcela nezávazná, jejím odesláním se nezavazujete k její realizaci. Vyhrazujeme si právo předem odmítnout nebo změnit výrobu poptávaných samolepek z důvodu technické náročnosti výroby, špatně zvolených nebo příliš malých rozměrů, špatně zvoleného materiálu a dalších možných příčin.