Plastické 3D samolepky
Výroba plastických samolepek na zakázku


Plastické 3D samolepky, zkráceně logoprinty, jsou velmi oblíbené pro svůj atraktivní vzhled. Povrch samolepky tvoří průhledná, pevná, avšak pružná vrstva připomínající skleněnou čočku, která velmi dobře odolává vlivům vnějšího prostředí. 3D samolepky se nejčastěji aplikují na rovné nesavé povrchy, avšak lze je díky jejich pružnosti s úspěchem lepit i na mírně zaoblená či prohnutá místa. Ačkoliv je povrch samolepky pevně spojen s podkladem, nemělo by docházet k jejich extrémnímu mechanickému namáhání.

Poradíme vám, jak se nápaditě, atraktivně a především vkusně prezentovat!

Zjistit možnosti

Rád bych si objednal 3D samolepky

V případě, že s 3D samolepkami máte již nějakou zkušenost, vyplňte rovnou poptávku nebo si přečtěte krátké informace

Co musím udělat?

Projděte si nabízené materiály, podívejte se na možnosti výroby a rozmyslete se, co a v jakém množství budete chtít zrealizovat. Vše uveďte do poptávky a čekejte na kalkulaci.

Je poptávka závazná?

Rozhodně ne! Výrobu 3D samolepek začínáme až na základě Vaší objednávky a po schválení obchodních podmínek, takže se nemusíte bát jakékoliv samolepky poptat.

Jak dlouho trvá výroba?

Snažíme se dodržovat co možná nejkratší termíny! Technologie výroby 3D samolepek chce svůj čas a má svá omezení, avšak téměř jakákoliv zakázka jde technologicky zvládnout do 7 pracovních dnů, které bereme jako horizont při výrobě.

Kolik to stojí?

Projděte si nabízené materiály, podívejte se na možnosti výroby a rozmyslete se, co a v jakém množství budete chtít zrealizovat. Vše uveďte do poptávky a čekejte na kalkulaci. Je to samozřejmě individuální a záleží na použitém materiálu, použité tiskové technice a zda budete chtít samolepky vyrábět včetně tisku a grafiky nebo nám dodáte své potištěné archy.

Zadat poptávku

Vždy atraktivní 3D samolepky

Využijte plastické samolepky a odlište jedinečným způsobem Vaši značku nebo samotné výrobky od konkurence

Proč vybrat plastické samolepky?

Proč vybrat plastické samolepky?

V záplavě samolepících etiket jsou logoprinty, tedy plastické samolepky, vždy atraktivním doplňkem a díky optickému lomu světla zaručeně dokáží upoutat pozornost všech.

Ačkoliv by se mohlo zdát, že se jedná o drobnost, je již téměř jisté, že 3D samolepky ve spojení s reklamními předměty tvoří nezaměnitelný image firmy a 3D samolepky tak perfektně reprezentují Vaší firemní značku.

Typy plastických samolepek
Netradiční zpracování a 3D speciality

Netradiční zpracování a 3D speciality

V naší nabídce naleznete nejen sériově vyráběné 3D etikety různých tvarů aplikované na nepřeberné množství materiálů, ale také různé speciality, které ještě více oživí 3D samolepky a maximálně tak zvýrazní 3D efekt plastických samolepek.

Nabízíme netradiční zpracování včetně 3D specialit, které spolehlivě upoutají pozornost na Vaší značku nebo vybraný produkt či službu.

Speciální 3D samolepky
Galerie plastických samolepek

Přesvědčte se o kvalitě 3D samolepek

Atraktivitu plastických samolepek oceňuje stále více zákazníků, kterým záleží na kvalitní propagaci vlastní značky nebo nabízených výrobků a chtějí se originálním způsobem odlišit od nejbližší konkurence.

Přesvědčte se sami o kvalitě námi vyráběných 3D samolepek na zakázku v dostupné fotogalerii plastických 3D samolepek, kde se můžete zároveň nechat jednoduše inspirovat.

Galerie plastických samolepek