Vyslyšíme vaše potřeby!

Samolepicí etikety

  Sériová výroba samolepících etiket, tvz. logoprintů, je jednou ze základních možností realizace 3D samolepek. Logoprinty atraktivním vzhledem pomáhají zviditelnění obsahu

Zobrazit více informací

Písmena a nápisy

  Pro ty, kteří potřebují vytvářet monogramy, krátké nápisy, samostatná písmenná nebo číselná značení (např. čísla popisná), máme připravenou ucelenou sadu písmen.

Zobrazit více informací

Firemní 3D loga

  Atraktivní vzhled 3D samolepek pomáhá zlepšovat zapamatovatelnost firemních log a symbolů. Pro výrobu lze využít jakýkoliv materiál z nabídky, který lze potisknout

Zobrazit více informací

WWW adresy

  Mezi další sortiment patří výroba plastických 3D samolepek s WWW adresou. Netradiční vzhled a provedení samolepky jsou zárukou, že samolepka nebude přehlížena.

Zobrazit více informací

Piktogramy

  Pro lepší vnímání samolepek s bezpečnostními informacemi nebo samolepek s piktogramy je 3D plastický povrch jako dělaný. Nejen, že lze na tyto informační sdělení použít

Zobrazit více informací

Dekorační prvky

  3D samolepky lze využít také jako dekorační dopňky do interiérů automobilů nebo třeba jako decentní prvek na tiskoviny. Specialitou jsou pak plastické doplňky na textil

Zobrazit více informací

Speciality

  U 3D samolepek, tedy logoprintů, lze také vyrobit určité speciality a tím ještě více zvýranit již tak atraktivní vzhled plastických nálepek. I když by se mohlo zdát, že možnosti

Zobrazit více informací
 • Vyhledávání

 • Nejčastější dotazy

  Jaký nejmenší počet vyrábíte?

  Jaký nejmenší počet vyrábíte?

  Zákazníky nijak neomezujeme a v podstatě, když si to zákazník přeje a je ochoten to zaplatit, jsme schopni vyrobit i jeden kus 3D samolepky. Limitujícím faktorem je opravdu jenom cena - s menším počtem kusů stoupá jednotková cena 3D samolepek. Na veškeré poptávky vytváříme samostatné kalkulace, realizaci provádíme po schválení kalkulace a zaslání objednávky.

  Jaký materiál používáte?

  Jaký materiál používáte?

  Základem každé 3D samolepky, tzv. logoprintu, je samolepící fólie o specifické životnosti lepidla. Zatímco pro interiérové aplikace se používají fólie o životnosti 3-5 let, pro exteriér je vhodné použít fólie s delší životností lepidla. Ačkoliv je běžným základem bílá PVC fólie, lze pro efekt používat chromové, karbonové nebo metalické materiály - zákazníkům se snažíme vždy vyjít vstříc. Papírová samolepka se jako podklad nikdy nevyužívá.

  Lze materiály potisknout?

  Lze materiály potisknout?

  Samozřejmě. Ve většině případů se podkladová fólie potiskuje digitální technologií s vysokým rozlišení a UV stabilitou barev, avšak lze využít i jinou tiskovou techniku. Vše je závislé na počtu kusů, na délce životnosti etikety a tím tedy i na zvoleném materiálu.

  Mohu dodat své samolepky?

  Mohu dodat své samolepky?

  Samozřejmě ano, rádi zpracujeme i vámi dodané samolepky. Nesmíte však zapomenout, že vše je důležité domluvit dopředu, a že dodané samolepky musejí mít přesné náležitosti a musí být na stejných arších. Pakliže si budete podklady tisknout sami, rádi se s vámi na přípravě domluvíme. Kontaktujte nás!

  Jsou samolepky ohebné?

  Jsou samolepky ohebné?

  Samolepka je sice ohebná, avšak neměla by být umístěna na příliš tvarovaném povrchu a neměla by být dlouhodobě mechanicky namáhána. V případě nedodržení správné aplikace hrozí díky neustálému pnutí vrchního materiálu odlepení samolepky od podkladu, v horším případě může dojít i k prasknutí 3D povrchu a tím tedy i nevratnému poškození. Obecně také platí, že čím je samolepka starší, tím tvrdší je 3D povrch a samolepka je hůře tvarovatelná.

  Jakým zákazníkům dodáváte?

  Jakým zákazníkům dodáváte?

  Dodáváme jak firemním tak koncovým zákazníkům - vlastně to příliš nerozlišujeme. Stejně tak nerozlišujeme velikost zákazníka - stejně pracná je pro nás výroba jedné samolepky nebo série desítek či stovek kusů.

  Jak zboží expedujete?

  Jak zboží expedujete?

  Veškeré zakázky se snažíme expedovat do 7 pracovních dnů ode dne objednávky, resp. ode dne připsání zálohy na náš účet. Může však nastat situace, kdy je složitejší pracnost, máme plné kapacity nebo kdy se jedná o tak velkou sérii, že ji nelze za udanou časovou jednotku expedovat - zakázníka o této skutečnosti vždy dopředu a včas uvědomíme. Zboží zasíláme na dobírku Českou poštou.

  Vyrábíte jen na zakázku?

  Vyrábíte jen na zakázku?

  V podstatě ano. Plastické samolepky vyrábíme téměř výhradně na zakázku z dodaných nebo námi zpracovaných podkladů.