WWW adresy

WWW adresy [OBR]

 

Mezi další sortiment patří výroba plastických 3D samolepek s WWW adresou. Netradiční vzhled a provedení samolepky jsou zárukou, že samolepka nebude přehlížena. Provedení těchto WWW samolepek je velmi rozmanité – většinou jsou vyřezávány z barevných fólií, oblíbený je také chrom nebo škrábaný hliník, lze je však bez problémů tisknout společně s logem nebo firemním maskotem a vytvořit tak nový identifikační symbol firmy.

 

Užití těchto samolepek vidíme především v označování firemních automobilů a v propagaci webových projektů, kdy 3D efekt a netradiční design samolepky zajistí nepřehlédnutelnost. Samolepící WWW adresy obvykle vytváříme v jednom kuse pomocí kontury – samolepka tak získá nepravidelný tvar a nepravidelný 3D povrch. Písmena uprostřed kontury jsou tzv. dutá, prořezaná do materiálu a po nalepení je tedy skrz ně vidět barva podkladu. Sílu kontury, stejně tak její tvar ze libovolně měnit – na následujícím náhledu vidíte 3 velikosti písma spojené dohromady v jeden celek, který nepůsobí vizuálně rušivě.

 

3D webovka [OBR]

Ukázka způsobu užití kontury - písmena uvnitř jsou dutá a prosvítá skrz ně barva podkladu.

Pro realizaci je také možné použít samostatná písmena. I když standardně disponujeme upravenou znakovou sadou obsahující velká a malá písmena, některé znaky (@, !, #, atp.) a číslice, ze kterých je obsah webové adresy složen, neznamená to, že jste volbou písma omezování. Můžete si zvolit svůj firemní font nebo své oblíbené písmo a bude-li splňovat podmínky, které najdete na straně PŘÍPRAVA DATA, rádi vám z něj samolepící webové adresy vyrobíme. Pro výrobu můžeme použít jakýkoliv ze samolepících materiálů (více infromací na straně MATERIÁLY).

 

Znaková sada [OBR]

Speciálně upravené písmo pro výrobu 3D textů.

Samozřejmostí je výroba samolepících WWW adres tiskem, a to na libovoný materiál z naší nabídky. Samolepky lze opět zhotovit v nepravidelném tvaru kontury nebo z nich udělat logoprinty pravidelných tvarů. Je jen na vás, pro co se rozhodnete.

Poptávka – plastické WWW adresy:

*Jméno a příjmení (vyžadováno)

*E-mail (vyžadováno)

*Telefon (vyžadováno)

*Rozměr [šířka x výška]:
*Počet kusů:

Bližší popis (materiál, barevnost, životnost, vzhled dle výše popsaných možností):

Kontrolní otázka: 3+3=?

 

Poptávka je zcela nezávazná, jejím odesláním se nezavazujete k její realizaci. Vyhrazujeme si právo předem odmítnout nebo změnit výrobu poptávaných samolepek z důvodu technické náročnosti výroby, špatně zvolených nebo příliš malých rozměrů, špatně zvoleného materiálu a dalších možných příčin.

 • Vyhledávání

 • Nejčastější dotazy

  Jaký nejmenší počet vyrábíte?

  Jaký nejmenší počet vyrábíte?

  Zákazníky nijak neomezujeme a v podstatě, když si to zákazník přeje a je ochoten to zaplatit, jsme schopni vyrobit i jeden kus 3D samolepky. Limitujícím faktorem je opravdu jenom cena - s menším počtem kusů stoupá jednotková cena 3D samolepek. Na veškeré poptávky vytváříme samostatné kalkulace, realizaci provádíme po schválení kalkulace a zaslání objednávky.

  Jaký materiál používáte?

  Jaký materiál používáte?

  Základem každé 3D samolepky, tzv. logoprintu, je samolepící fólie o specifické životnosti lepidla. Zatímco pro interiérové aplikace se používají fólie o životnosti 3-5 let, pro exteriér je vhodné použít fólie s delší životností lepidla. Ačkoliv je běžným základem bílá PVC fólie, lze pro efekt používat chromové, karbonové nebo metalické materiály - zákazníkům se snažíme vždy vyjít vstříc. Papírová samolepka se jako podklad nikdy nevyužívá.

  Lze materiály potisknout?

  Lze materiály potisknout?

  Samozřejmě. Ve většině případů se podkladová fólie potiskuje digitální technologií s vysokým rozlišení a UV stabilitou barev, avšak lze využít i jinou tiskovou techniku. Vše je závislé na počtu kusů, na délce životnosti etikety a tím tedy i na zvoleném materiálu.

  Mohu dodat své samolepky?

  Mohu dodat své samolepky?

  Samozřejmě ano, rádi zpracujeme i vámi dodané samolepky. Nesmíte však zapomenout, že vše je důležité domluvit dopředu, a že dodané samolepky musejí mít přesné náležitosti a musí být na stejných arších. Pakliže si budete podklady tisknout sami, rádi se s vámi na přípravě domluvíme. Kontaktujte nás!

  Jsou samolepky ohebné?

  Jsou samolepky ohebné?

  Samolepka je sice ohebná, avšak neměla by být umístěna na příliš tvarovaném povrchu a neměla by být dlouhodobě mechanicky namáhána. V případě nedodržení správné aplikace hrozí díky neustálému pnutí vrchního materiálu odlepení samolepky od podkladu, v horším případě může dojít i k prasknutí 3D povrchu a tím tedy i nevratnému poškození. Obecně také platí, že čím je samolepka starší, tím tvrdší je 3D povrch a samolepka je hůře tvarovatelná.

  Jakým zákazníkům dodáváte?

  Jakým zákazníkům dodáváte?

  Dodáváme jak firemním tak koncovým zákazníkům - vlastně to příliš nerozlišujeme. Stejně tak nerozlišujeme velikost zákazníka - stejně pracná je pro nás výroba jedné samolepky nebo série desítek či stovek kusů.

  Jak zboží expedujete?

  Jak zboží expedujete?

  Veškeré zakázky se snažíme expedovat do 7 pracovních dnů ode dne objednávky, resp. ode dne připsání zálohy na náš účet. Může však nastat situace, kdy je složitejší pracnost, máme plné kapacity nebo kdy se jedná o tak velkou sérii, že ji nelze za udanou časovou jednotku expedovat - zakázníka o této skutečnosti vždy dopředu a včas uvědomíme. Zboží zasíláme na dobírku Českou poštou.

  Vyrábíte jen na zakázku?

  Vyrábíte jen na zakázku?

  V podstatě ano. Plastické samolepky vyrábíme téměř výhradně na zakázku z dodaných nebo námi zpracovaných podkladů.