Poradíme vám, jak se nápaditě, atraktivně a především vkusně prezentovat!

Zjistit možnosti

Výroba plastických samolepek

Plastické 3D samolepky, zkráceně logoprinty, jsou velmi oblíbené pro svůj atraktivní vzhled. Povrch samolepky tvoří průhledná, pevná, avšak pružná vrstva připomínající skleněnou čočku, která velmi dobře odolává vlivům vnějšího prostředí. 3D samolepky se nejčastěji aplikují na rovné nesavé povrchy, avšak lze je díky jejich pružnosti s úspěchem lepit i na mírně zaoblená či prohnutá místa. Ačkoliv je povrch samolepky je pevně spojen s podkladem, nemělo by docházet k jejich extremnímu mechanickému namáhání.

Rád bych si objednal 3D samolepky

V případě, že s 3D samolepkami máte již nějakou zkušenost, vyplňte rovnou poptávku nebo si přečtěte krátké informace:

Co musím udělat?

Co musím udělat?

Projděte si nabízené materiály, podívejte se na možnosti výroby a rozmyslete se, co a v jakém množství budete chtít zrealizovat. Vše uveďte do poptávky a čekejte na kalkulaci.

Je poptávka závazná?

Je poptávka závazná?

Rozhodně ne! Výrobu začínáme až na základě Vaší objednávky a po schválení obchodních podmínek, takže se nemusíte bát jakékoliv samolepky poptat.

Jak dlouho trvá výroba?

Jak dlouho trvá výroba?

Snažíme se dodržovat co možná nejkratší termíny! Technologie výroby 3D samolepech chce svůj čas a má svá omezení, avšak téměř jakákoliv zakázka jde technologicky zvládnout do 7 pracovních dnů, které bereme jako horizont při výrobě.

Kolik to stojí?

Kolik to stojí?

Je to samozřejmě individuální a záleží na použitém materiálu, použité tiskové technice a zda budete chtít samolepky vyrábět včetně tisku a grafiky nebo nám dodáte své potištěné archy.

Vždy atraktivní 3D samolepky

V záplavě samolepících etiket jsou logoprinty, tedy plastické samolepky, vždy atraktivním doplňkem a díky optickému lomu světla zaručeně upoutají pozoronost všech. Ačkoliv by se mohlo zdát, že se jedná o drobnost, je téměř jisté, že 3D samolepky ve spojení s reklaními předměty tvoří nezaměnitelný image firmy a 3D samolepky tak perfektně reprezentují firemní značku.

 

V nabídce naší firmy naleznete nejen sériově vyráběné 3D etikety různých tvarů aplikované na nepřeberné množství materiálů, ale také různé speciality, které ještě více oživí 3D samolepky a ještě více zvýrazní 3D efekt.

Netradiční zpracování
a 3D speciality

Více informací

Přidejte komentář